ZESPÓŁ

Notariusz z Karkowa - Piotr Nosek
PIOTR NOSEK
Notariusz
Wieloletnie doświadczenie w pracy w kancelariach notarialnych w Krakowie i później w Warszawie pozwalają mi dostarczać rzetelne usługi notarialne, jednak w nowoczesnej odsłonie. Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiałem pod patronatem Marii Kwiecińskiej- Stybel, notariusz w Krakowie.

Ukończyłem wydział prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Następnie aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej. Egzamin notarialny zdałem za pierwszym podejściem, w 2021 roku. Urodziłem się i wychowałem w Krakowie.

Poza notariatem jestem entuzjastą nowych technologii i startupów. W wolnym czasie chodzę po górach oraz jeżdżę na nartach.

PODSTAWOWE INFORMACJE

faq

Jakie dokumenty
są potrzebne do sporządzenia
czynności notarialnej?

W celu ostatecznego i kompleksowego zbadania Państwa sprawy zapraszamy do kontaktu z kancelarią. Możesz jednak zasięgnąć podstawowych informacji również poprzez naszą stronę internetową, o każdej porze, w dowolnym miejscu.

KONTAKT
Ile wyniesie taksa notarialna od mojej czynności?
Jak przygotować się do wizyty w kancelarii notarialnej?
Dobry notariusz, czyli jaki?
Na te i inne pytania otrzymasz odpowiedź w zakładce FAQ.
faq
Notariusz Nosek siedziba w Krakowie

spotkajmy się!

lokalizacja

Kancelaria notarialna znajduje się w Krakowie, na pierwszym piętrze nowopowstałego budynku przy ulicy Piwnej 15 (równoległej do ulicy Nadwiślańskiej) w dzielnicy Podgórze. Dojedziesz do nas komunikacją miejską (przystanki Plac Bohaterów Getta, Limanowskiego).

Przed kancelarią, przy ulicy Piwnej, Krakusa i Nadwiślańskiej znajdą Państwo liczne miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania “B”), ponadto istnieje możliwość skorzystania z parkingu “Stare Podgórze” przy ulicy Jana Zamoyskiego 17, z której dojdą Państwo spacerem do naszej kancelarii.

Aby wejść do Kancelarii Notarialnej, na domofonie po prawej stronie drzwi, strzałką w dół zaznacz "Kancelaria_Notarialna” i wciśnij przycisk „OK”.

Dla osób mających problem z poruszaniem się rekomendujemy wjazd windą na 2 piętro i zejście do kancelarii (do pokonania jest 8 schodów). Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

SKONTAKTUJ SIĘ

kontakt

Jeżeli mają Państwo sprawę, w której może pomóc notariusz, zapraszamy do kontaktu już teraz. Odpowiemy lub oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.

Kancelaria notarialna Piotr Nosek

ul. Piwna 15 (róg z ulicą Krakusa)
30-527 Kraków

+48 12 30 70 458+48 730 761 515kancelaria@notariusznosek.pl

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
9:00 - 17:00

środa
12:00 - 20:00

Inne terminy po uzgodnieniu